Condoleancepagina Pater Arie Wester

Onze dierbare collega en vriend Pater Arie Wester is helaas overleden op Zondag Gaudete. We wensen zijn familie, vrienden, onze parochianen, zijn Franciscaanse medebroeders en zijn oude collega’s bij het militaire ordinariaat heel veel sterkte toe. Heer geef hem de eeuwige rust. 

We nemen in besloten kring afscheid van Pater Arie Wester. Echter, u kunt de dienst op vrijdagavond 19.00 in de Sint Servatiuskerk in Lieshout volgen op onze gebruikelijke livestream. Op zaterdagmorgen 19 december om 11.00 zal pater Wester na een viering in de kloosterkerk van de minderbroeders-franciscanen te Megen worden toevertrouwd aan onze moeder aarde. Ook deze viering kunt u online bijwonen via het Youtube-Kanaal van voornoemd klooster.

Wilt u nog een herinnering of condoleance kwijt? We stellen het op prijs als u hieronder een reactie achterlaat.

151 gedachtes over “Condoleancepagina Pater Arie Wester”

 1. I just couldn’t leave your website before suggesting that I
  extremely enjoyed the usual information a person provide on your visitors?
  Is gonna be back steadily to check up on new posts

 2. Howdy would you mind letting me know which webhost you’re working with?
  I’ve loaded your blog in 3 completely different
  internet browsers and I must say this blog loads a lot faster then most.
  Can you recommend a good internet hosting provider at
  a honest price? Many thanks, I appreciate it!

 3. Whoa! This blog looks exactly like my old one!
  It’s on a completely different subject but it has pretty much the same
  layout and design. Excellent choice of colors!

 4. It’s the best time to make some plans for the future and it’s
  time to be happy. I’ve read this post and if I could I desire to suggest you some interesting things or suggestions.
  Perhaps you can write next articles referring to this article.

  I wish to read more things about it!

 5. I’m extremely impressed together with your writing abilities as smartly
  as with the format on your weblog. Is that this
  a paid subject or did you customize it yourself?

  Anyway stay up the nice high quality writing, it is rare to peer a
  nice blog like this one nowadays..

 6. Hey There. I found your blog using msn. This is a really well
  written article. I will be sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks
  for the post. I will definitely comeback.

 7. I’ve been browsing on-line more than 3 hours
  as of late, yet I never found any fascinating article like yours.
  It’s lovely worth sufficient for me. In my view, if all website owners and bloggers
  made just right content as you probably did,
  the web will be a lot more helpful than ever before.

 8. Its such as you learn my thoughts! You appear to
  understand so much approximately this, such as you wrote the ebook in it
  or something. I feel that you just can do with some %
  to pressure the message home a bit, but instead of that,
  this is great blog. A great read. I will definitely be back.

 9. Fantastic blog! Do you have any hints for aspiring writers?
  I’m planning to start my own blog soon but I’m a little lost
  on everything. Would you recommend starting with a free platform like WordPress or
  go for a paid option? There are so many choices out there that I’m totally overwhelmed
  .. Any ideas? Cheers! 0mniartist asmr

 10. I’ve been surfing online greater than three hours these days, yet
  I never found any interesting article like yours.
  It’s pretty price sufficient for me. In my opinion, if all site
  owners and bloggers made just right content as you probably
  did, the web will probably be a lot more useful than ever before.

 11. It is the best time to make a few plans for the longer
  term and it’s time to be happy. I have read this publish and
  if I may just I want to recommend you some fascinating things or
  tips. Maybe you can write subsequent articles relating to this article.

  I desire to learn more things about it!

 12. Snugglіng me, holding my palm, sleeping close to me and so on. At that point when he transformed 8 and not long after our company relocated in to our new property, Ι thougҺ “FINE enough, hes a big child so he can easily settle himself.” I informed
  him I wouldnt be resting close to him supporting his hand at just about 5 yeɑr old (yeah I
  understand in hindsight you coսld assume “well hes 9 year old” but tbh thiѕ is the only trait thɑt meant hе fell asleep conveniently and aⅼѕo approprіatelү) and also he haas a laгge boy bеdrоⲟm
  to sleep in. I created a lɑrge package, acquired him good Thomas covᥱrs and alsߋ a Ƅrand new teddy.

 13. Hi there just wanted to give you a quick heads up.
  The words in your article seem to be running off the
  screen in Ie. I’m not sure if this is a formatting issue or something to do
  with browser compatibility but I figured I’d post
  to let you know. The design and style look great
  though! Hope you get the problem solved soon. Thanks

 14. It’s the best time to make some plans for the longer term
  and it is time to be happy. I’ve learn this publish
  and if I may I desire to suggest you few fascinating things or
  suggestions. Perhaps you could write next articles regarding this article.

  I want to read more issues about it!

 15. Good post. I learn something new and challenging
  on blogs I stumbleupon on a daily basis. It’s always helpful to read articles
  from other writers and practice a little something from their websites.

 16. I’ve been browsing online more than 2 hours today, yet I never found any
  interesting article like yours. It’s pretty worth enough for me.

  In my opinion, if all site owners and bloggers made good content
  as you did, the net will be a lot more useful than ever before.

 17. I will immediately clutch your rss feed as I can’t find your e-mail subscription link or e-newsletter service.
  Do you’ve any? Please allow me recognize in order that I could subscribe.
  Thanks.

 18. Excellent post. I was checking continuously this blog and I am impressed!
  Very useful information specifically the last part 🙂 I care for such information much.
  I was seeking this certain information for a very long time.
  Thank you and good luck. 0mniartist asmr

 19. Is pater Wester bij de marine geweest? Wat bijzonder; ik WIST dat hij bijzonder was.
  Ik heb nog brief contact gehad, waarin hij al berichtte over de pijnen die hij had maar verduurde.
  Wat n Fijne gesprekjes hebben we gehad en wat was t leuk om n aantal keren bij hem in de auto te mogen'(op weg terug van t Missieklooster) zitten, waarbij tevoorschijn kwam dat hij ook honden had.
  Als ik vantevoren geweten had dat hij de Franciscaner ordonatie was…..

  Arie Wester, bedankt voor je eerlijkheid en t kijkje in je Leven,

  Jolanda Aarts

 20. Onze oprechte deelneming bij het overlijden van de pastor die ons 40 jaar geleden getrouwd heeft in onze knusse Willibrordparochie te Julianadorp. Wij zullen hem herinneren als een mensen mens. Rust zacht

 21. R.I.P. pater Arie.
  U was een leuke, maar ook vooral een gezellige kamergenoot in het Elkerliek Ziekenhuis.
  Dank daarvoor.

  Rust zacht.

  Henny Hazelhoff.

 22. onze oprechte deelneming met het overlijden van pater Arie Wester. mooie herinneringen zijn er van onze tijd op curacau, de keren dat hij ons meenam voor een tour over het eiland en ons gastvrij bij hem thuis uitnodigde en de diensten die hij voorging op het landhuis accention. ik was toen geplaatst op H.M. Zuiderkruis. mooie herinneringen ook bij ons reisje naar parijs en op de terugreis de kennismaking met mijn ouders. ook toen hij pastor was in de Christoforuskerk in schagen en later in friesland, de wandelingen met arie en jozep en de dalmatiers waren mooie momenten. de uitnodigingen om het kerstdorp te bekijken die broeder jozep fantastisch had gebouwd met hun uitgebreide verzameling L’adro porcelein. we zullen vanavond via de livestream afscheid van hem nemen en wensen allen die hem dierbaar waren heel veel sterkte toe. ( Barbier ) Ton van Kouteren, Roberto Baetsen Warande 3 1759 XP Callantsoog

 23. Beste Arie rust zacht en in vertrouwde handen. De laatste vaart, de haven nabij. Voor mij hoorde je bij de indrukwekkende generatie van vloot aalmoezeniers die alles gaven aan de mannen en vrouwen van de marine, alle tijd, aandacht, energie, luisterend, mild sturend en altijd nabij. Niet dogmatisch maar begrijpend, van matroos tot admiraal. Dank voor je leven in het teken van onze Heer!

 24. Arie is lange tijd mijn collega vlootaalmoezenier bij de Koninklijke marine geweest. Wat een warme herinneringen bewaar ik aan hem. Een kanjer in zijn werk, een baken van rust in de soms hectische marine-wereld. Maar bovenal ook een geweldige en kritisch-betrokken collega. Hij hoorde bij de generatie aalmoezeniers die met een open geest hun katholicisme vorm gaven. Geen regels zonder een warm hart. Wat heb ik veel aan ze te danken. Ik zal Ari vrijdag gedenken en thuis afscheid van hem nemen.

  Gertjan Jorissen
  vlootaalmoezenier buiten dienst

 25. En het eeuwige licht verlichte hem… RIP Pater Arie. Ik kende hem vooral als Vlootaalmoezenier bij de KM maar ook jarenlang als pastor (samen met broeder Jozep) in de St. Willibrordparochie te Julianadorp. Mooiste herinneringen? Op de “kerkeveiling” in 1983 of 1984 boden we het hoogst op een maaltijd bij Arie en Jozep thuis. Het werd een heel gezellige avond. Ook de vele diensten samen met ons jongerenkoor Progression waar ik in zong. Arie je leeft voort in onze herinnering.

 26. Een zeer toegankelijke, belangstellende en aimabele persoonlijkheid gaan we in Laarbeek missen. Pater Arie Wester was meer dan betrokken bij de gemeenschap van Laarbeek. De parochianen van Lieshout en Mariahout hadden een speciale plek bij hem. Hij hield van de mensen, van de dorpssfeer, van de verenigingen. Een vrolijke kwinkslag bij de inzegening van het bokbier, aanwezigheid bij festiviteiten van het Gilde, geestelijke maar vooral ook geestige voorganger in de Carnavalsmis. Zo kennen wij hem: een mens tussen de mensen; een mens van deze tijd. Vooral ook een goede geestelijk herder in de klassieke betekenis van het woord. Misschien wel de beste voorganger in liturgie en pastoraat, in geloof en gebed die we de laatste decennia in onze parochie hebben gekend: een zeer gelovig mens. Tot het laatst toe, ook nog toen hij zeer ziek was, schreef hij in de ‘kerkrubriek’ zijn mijmeringen die getuigen van een groot geloof. In zijn laatste rubriek van 3 december groet hij ons in de geest van Franciscus met de woorden: ‘Pax et Bonus’.
  Het is goed zo. We gaan pater Arie missen. We wensen zijn familie, vrienden, de kloosterorde en allen die hem dierbaar waren heel veel sterkte toe.
  Chris en Jacques Kals

 27. Mijn oprechte deelneming met het overlijden van Pater Wester.
  Veel fijne herinneringen, regelmatig kwam er een telefoontje als zijn computer en printer weer eens niet helemaal deed wat hij hoorde te doen en het was altijd een mooie gelegenheid om even bij te praten over zaken waar het in het leven echt om ging.
  Rust zacht Pater Wester en veel sterkte voor degenen die je dierbaar waren.

  1. Onze oprechte deelneming bij het overlijden van Arie, de neef van mijn vader en achterneef van mij en mijn familie Wester.
   We bewaren fijne familieherinneringen aan Arie en ook aan Jozef.
   Moge hij rusten in vrede.
   We wensen zijn directe familie en alle mensen die Arie gekend hebben en in zijn nabijheid geleefd hebben heel veel sterkte toe in deze dagen en de tijd daarna.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.